O witrynie

W życiu każdego posiadacza mieszkania przychodzi taki moment, gdy dochodzimy do wniosku, że czas wykonać remont łazienki. Sprawa nie jest prosta bo przecież wiąże się to z ogromną ilością kurzu, brudu i straconych nerwów. Jest wiele pułapek, w które można wpaść. I tu do akcji wkraczamy MY.

Podzielimy się z Wami naszą wiedzą na temat remontowania łazienki. Od nas dowiecie się jak zacząć remont. Na co zwracać uwagę przy wyborze ekipy.  Podpowiemy jakie wybrać płytki ceramiczne by spełniły wszystkie Wasze wymagania. Opowiemy o wadach i zaletach ogrzewania podłogowego w łazience. Przedstawimy różne sprzęty agd, które naszym zdaniem powinny być w każdej łazience. Odpowiemy na pytanie czy tapeta to dobry pomysł w łazience? Pokażemy Wam ciekawe projekty łazienek, które być może Was zainspirują. Wyjaśnimy jak ważne są dodatki w tworzeniu ładnej, przytulnej łazience. Oczywiście pokażemy Wam również sposoby na szybki i mało kosztowne rewolucje w łazience. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i wiemy, że czasami wystarczy zmienić jeden element by całość nabrała innego wyrazu.

Mamy nadzieję, że nasz blog okaże się dobrym źródłem informacji i będziecie do nas często zaglądać. Będzie nam miło Was tu gościć. Czekamy na Wasze opinie. Do zobaczenia.