Autorzy

Jeśli zastanawiali się Państwo, kto stoi za redagowaniem tekstów na naszego bloga, to właśnie znaleźli Państwo odpowiedź. Jesteśmy zwykłymi ludźmi z ogromną pasją do aranżacji wnętrz. Spośród innych wyróżnia nas wyczucie stylu, smaku i estetyki potrzebnych bez wątpienia w aranżacji każdego pomieszczenia. Potrafimy doskonale projektować łazienki, jak i sugerować najlepsze i praktyczne rozwiązania.

Wiemy jednak, że wygląd to nie wszystko i kładziemy duży nacisk na wynajdywanie rozwiązań funkcjonalnych, ale jednocześnie prostych i dostępnych dla każdej kieszeni. Nieustannie doszkalamy się i pozyskujemy informacje na tematy związane z tematyką portalu, a artykuły dopasowujemy do potrzeb odbiorców. Staramy się przekazać Państwu treść rzetelną i w pełni profesjonalną, co wyróżnia nas spośród blogów dotyczących jedynie pomysłów na aranżację łazienki.

Redaktorzy naszych tekstów są bardzo zróżnicowani – od ekspertów po osoby z prawdziwą pasją. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom dając Państwu możliwość wyboru spomiędzy różnorodnych artykułów, a przede wszystkim ukazując rozmaite pod względem stylu inspiracje oraz aranżacje. Dzięki artykułom eksperckim możemy być spokojni, że przekazujemy Państwu prawdziwe informacje na tematy dotyczące armatury, doboru marek i wyboru mebli, pozbawione wpływu reklamy bądź sponsorów.